1
PREMIUM PLUS

Shitës/e, Sektorist/e

Ruaj
Mikena Fruits
Follow
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Mikena Fruits hap Konkurs për Shitës/e  dhe Sektorist/e për Markete Ushqimore në Prishtinë (Mati 1)

  • Të jetë i/e komunikueshëm, entuziast/e dhe i/e përkushtuar.
  • Shërbim të mirë ndaj klientit.
  • I/E aftë të punojë nën presion dhe të punoj në grup
  • Preferohet me eksperiencë të mëparshme në shitje.

Të interesuarit të dërgojn CV-në në adresen e email-it: mikenafruits@gmail.com

Shikime 3,209
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 07/04/23 (14 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet