1
PREMIUM PLUS

Asistente Administrative

Ruaj
Ayefleet
Follow
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
Pozita: Asistente Administrative

Detyra & Përgjegjësitë:

  • Organizimi i kontratave dhe dokumenteve tjera të kompanisë, organizimi i punës ditore për ekipin teknik në teren, pranimi i kërkesave të klientit dhe regjistrimi në sistemin e brendshëm të tiketimit.
  • Të keni së paku 1 vjet përvoje pune në fushë të ngjashme.

Dërgoni një CV të shkurtër në jobs@ayefleet.com dhe ne do të ju lajmrojmë për hapat në vazhdim.

Afati per aplikim: 20 mars 2023

 

Shikime 4,805
Kategoria Administratë
Skadon 20/03/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet