1
PREMIUM PLUS
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
Proper Pizza Cagllavicë dhe Prishtina Mall shpallë konkurs për këto pozita pune:
  • Ndihmës Pizza Man (10)
  • Arkatare (5)
  • Kamarier (3)
  • Shofer (3)
Si të aplikoni?
Ju lutemi ata që janë të interesuar për detaje më të hollësishme të lajmërohen në numrat e telefonit.
  • 049-16-16-10

Per me shume informacione mund te paraqiteni tek Drive Thruu Proper

Shikime 4,631
Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 06/04/23 (12 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet