1
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

A&M MEGA STORE  hap vende tё lira pune pёr individёt e intersuar:

Pozitat:                       Visual  Merchandiser/e,

                                            Arkatar\e,

                                            Asistent\e të shitjes dhe

Vendi i punës :             Prizren (Qendra “Premium Park”)

Orari i punë:                I plotë

Afati për aplikim:        Deri më  31/03/2023

Kriteret pёr pozitat Visual  Merchandiser/e , Arkatar\e, Asitent\e te shitjes dhe Depoist;

  • Te kete te perfunduar shkollen e mesme;
  • Të jetë person pozitiv, energjik dhe me vetë iniciativë;
  • Të jetë komunikues, organizativ, sistemues;
  • Fleksibil dhe i shpejt në kryerje të detyrave;

MËNYRA E APLIKIMIT:

Të interesuarit qe duan te bashkohen me kompaninë tonë mund të aplikojnë duke dërguar CV, në email:puno@am-megastore.com  Ju lutem të shënohet në subjekt Pozita qe aplikoni dhe Qyteti ku aplikoni.

Shikime 4,814
Kategoria Punë të Përgjithshme
Skadon 31/03/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prizren
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet