1

Punëtore për Depilim, Brow Artist (2)

Ruaj
Waxx Center
Follow
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

WAXX CENTER shpall konkurs pune për pozitat:

  • Punëtore për Depilim (Specialiste dhe Fillestare)  (2)
  • Brow Artist (Specialiste) 
Ofrohet:
  • Kontratë e Rregullt Pune
  • Pagesë e Kënaqshme
  • Kushte të mira Pune

Të interesuarat të kontaktojnë në numrin e tel +38344678185

Lokacioni: Ferizaj

Shikime 2,970
Kategoria Industri të Shërbimit
Skadon 05/04/23 (12 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Ferizaj
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet