1
PREMIUM PLUS

Sektorist, Sektoriste (Arkatare)

Ruaj
Lifestyle
Follow
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
Butiku Life Style shpall konkurs pune për:
 
Sektorist, Sektoriste (arkatare)
 
Lokacioni: Te nënkalimi afër KEDS
 
Page e përshtatshme për pozitën 
 
Aplikoni duke vizituar dyqanin (e preferueshme) ose në nr tel: 049 958 224

Shikime 3,894
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 05/04/23 (12 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet