1
PREMIUM PLUS
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
Kerkohët Asistente e Shitjes per butikun Pristine Original
 
Kandidati duhet të jetë:
  • Te jete fleksibile. 
  • Te kete koncentrim maksimal
  • Te jete e afte per pune nen presion.
  • Rekomandohet gjuha Angleze.
  • Mosha preferuar 18-22 vjece

Orari:

  • Part Time / Gjysme Orari
  • Orari 4 ore  e dite (11-15 apo 15-19)
  • E Diela pushim

Kontributet e paguara

Kandidatët e interesuar mund të kontaktojnë në numrin:
+ viber : 048 400 511

Shikime 7,338
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 05/04/23 (Ka skaduar!)
Orari Part Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet