1
PREMIUM

Kuzhinier/e, Kamarier/e, Pizza Man, Praktikant/e

Ruaj
Massa Restaurant
Follow
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Massa Restaurant

Duke u rritur cdo dite e me teper klientela lind dhe nevoja te zgjerojme stafin ne menyre qe te jemi sa me profesional dhe efikas ne sherbimin ndaj jush. Andaj hapim konkurs per pozitat e meposhtme: 

  • Kuzhinier/e
  • Kamarier/e
  • Enëlarëse
  • Pizza Man
  • Praktikant/e 

Per te caktuar intervisten ju lutem kontaktoni ne numrin e telefonit:  044-404-505

Shikime 3,539
Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 05/04/23 (12 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet