1
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Kompania “EURO DELTA” SHPK,  shpall konkurs për pozita të lira pune, për pikën në Prishtinë:

Pozitat e kërkuara:

  1. Mekanik (2)
  2. Monter për servis (4)
  3. Shitës/e (4)
  4. Arkatar/e (2)

Kualifikimet           

  • Arsimim i mesëm ose i lartë,
  • Të ketë aftësi të shkëlqyera të komunikimit dhe kujdesit ndaj klientit,
  • Të ketë njohuri të gjuhës angleze (e preferuar),

MËNYRA E APLIKIMIT:

Të interesuarit/at mund të aplikojnë duke dërguar CV, në email: info@eurodelta-ks.com

Shikime 4,208
Kategoria Punë të Përgjithshme
Skadon 02/04/23 (9 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet