1
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Kerkojme Kamarier/e dhe Shankist/e per pune sezonale me mundesi vazhdimi.

 

Per me shume informata na kontaktoni ne Viber ne numrin +38349398002

Shikime 5,107
Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 02/04/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet