1
PREMIUM

Motra Medicinale Pediatrike (5), Motra Medicinale të Përgjithshme

Ruaj
GERMANIKOS
Follow
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Vende pune te punes ne klinika shteterore Gjermane dhe Zvicërr!

Ne jemi ne kerkim te:

5 Motra Medicinale Pediatrike

5 Motra Medicinale te Pergjithshme

2 Mjek Specialist të Syve (Niveli B2 i Gjuhës Gjermane)

Kushtet qe duhet plotesuar:

  • Te gjithe kandidatet duhet te kene profesionin e kryer me Diplome&License
  • Kushti i domosdoshem eshte kursi B2 i gjuhes Gjermane me çertifikate nga Goethe ose OSD

Menyra e aplikimit:

Te gjithe te interesuarit/at mund te na kontaktojne ne numrin tone te telefonit +49 176 3151 0378 (Whatsapp dhe Viber) apo ne email adresen tone nazmi.hajdari@germanikos.de

 

 

Shikime 4,648
Kategoria Shëndetësi, Medicinë
Skadon 02/04/23 (9 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet