1
PREMIUM

Agjent/e të Shitjes në produktin Krankenkasse (Pejë dhe Vushtrri)

Ruaj
Sunny Hill Tech
Follow
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Konkurs: Agjent/e të shitjes me PËRVOJË në produktin KRANKENKASSE (Pejë dhe Vushtrri)

Nëse keni përvojë në shitje të produktit “Krankenkasse”, aplikoni tani!

Bëhu pjesë e ekipit të SunnyHill-Tech L.L.C dhe përfito:

  • Pagë fikse 1200 Euro + Bonuse.
  • Kontratë pune.
  • Sigurim Shëndetësor per ju dhe një familjarë
  • Projekt Outbound me Leads të reja.
  • Orari i punës Hënë-Premte.

Aftësitë dhe përvoja e kërkuar:

  • Përvojë në pozitën Agjent/e të shitjes në produktin Krankenkasse për Zvicër.
  • Njohja e gjuhës GJERMANE është obligative.

Apliko përmes telefonit në numrin 048-129-900 ose përmes E-Mail: team@sunnyhilltech.ch

Konkursi do të jetë i hapur deri me datë 31.03.2023

Shikime 4,972
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 31/03/23 (7 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Pejë, Vushtrri
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet