1
PREMIUM
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Të interesuarit mund të aplikojnë duke kontaktuar në emailin: blerinakllokoqirugova@gmail.com

Shikime 7,658
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 30/03/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet