1
PREMIUM

Kuzhinier, Banakiere (2), Kamarier (2)

Ruaj
4 Stinët
Follow
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

KONKURS

  4 Stinët Coffee Shop & More  në Prishtinë , lagjia në Arbëri(Dragodan), shpall konkurs për këto pozita:

  • 1 kuzhinjer,
  • 2 banakeiere dhe
  • 2 kamarierë.

Për më shumë informacione, na kontktoni në këto numra kontaktues:

049 807 010
049 769 050


info@auburndreams.com

Shikime 4,725
Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 30/03/23 (6 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet