1
PREMIUM

Delivery, Ndihmës Shankist, Shankist, Pizzaman

Ruaj
Pano Pizza
Follow
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Pano Pizza po zhvillohet cdo dite e me shume prandaj po shpall konkurs per keto vende te lira te punes:

Ndihmës Shankist

Ndihmës Kuzhiner

Delivery

Shankist

 

Kemi nevoje për bashkëpunëtor serioz dhe të vullnetshëm për pune (edhe parttime mund te kontaktojnë) 

Te gjithe ata qe jane te vullnetshem per pune dhe e bejne me dashuri punen ju lutem te na kontaktojne ne numrat tane te telefonit: 043857855; 048868686 (Whatsapp & Viber)

Shikime 5,659
Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 31/03/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet