SPAR Kosova

Vende të lira të punës

	 	 

Duke u bazuar në parimet e partneritetit të SPAR në mbarë botën. Ne në SPAR Kosova kemi nisur udhëtimin në të  ardhmen e “retail-it” Kosovar, duke u fokusuar tek konsumatorët tanë, të cilëve  do t'ju ofrojmë cilësi të lartë dhe vlerë të shtuar për çmimin, duke garantuar freski, përzgjedhje, dhe shërbim të përsosur.

Nëse keni talent, përvojë, dëshirë dhe ju sfidon e ardhmja, Ju japim mundësi t'i bashkoheni ekipit tonë në hapjen e dyqaneve të SPAR Kosova në Prishtinë, duke aplikuar për  pozitat në vijim:

Aplikimi: Kandidatët e interesuar mund të aplikojnë duke klikuar në butonin “Apliko”, ose duke shkarkuar formën për aplikim duke klikuar butonin “Shkarko Aplikacionin”, dhe së bashku me CV’në dhe Letrën Motivuese të dërgohen në email adresën: recruitment@spar-kosova.com. Subjekti i emailit duhet të përfshijë pozitën e aplikimit.

TAGS: Spar KosovaPrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 15934
Kategoria Të tjera
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC