1
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
 
Taunita hap konkurs për: 
 

3 punëtor për në Prishtina Mall.

  • Shitje, pastrim dhe pjekje te peshkut!
  • Pervoja nuk eshte e obliguar!
 
Të interesuarit mund të kontaktojnë përmes Tel: 044897407

Shikime 6,362
Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 27/03/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet