Roof Bistro

Kamarier

	 	 

Konkurs Punësimi

Roob Bistro hap konkurs plotësues pune në Prishtinë.                  

1) Kamarier

Detyrat dhe përgjegjësitë:

  • Entuziazëm dhe pasion për të ofruar shërbim të shkëlqyer
  • Përpikmëri, mirësjellje dhe kujdes ndaj klientëve
  • Aftësi të mira komunikimi me klientë

Apliko për tu bërë pjesë e një vendi të ngrohtë me kushte të mira pune.
Kandidatët që dëshirojnë të aplikojnë duhet  të aplikojnë permes:
Web:
www.tregugroup.com
apo e-mailit: info@tregugroup.com
apo ta dergoni CV-në numrin Viber: +383 49 933 576

Duke ju falenderuar për aplikim, ju njoftojmë se vetëm kandidatët e përfshirë në listen e ngushtë do të kontaktohen

TAGS: Roof GroupPrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 1313
Kategoria Hoteleri
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC