1
PREMIUM

Shitëse (F)

Ruaj
Natre
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
NATRE shpall konkurs pune per 3 Vende te lira (Shitese F). Kerkohet qe kandidatet te ken pervoje. Mosha nga 18- 35 vjec!
 

Kriteret:

  • Personi duhet të jetë komunikativ;
  • Të ketë aftësi të kuptojë nevojën dhe kërkesat e klientit;
  • Të jetë fleksibil me orarin e punës.
  • Preferohet të ketë të përfunduar së paku shkollimin e mesëm
Kushtet që ofron Kompania jonë janë : 
  • Paga fikse të volitshme 
  • Vend të sigurtë të punes ( Me kontratë pune afatgjate ) 
  • Ambient të rehatshëm pune dhe komod ne qender te Prishtines
 
Të interesuarit mund ta na kontaktojne ne: 
049 283 844
Bregu i diellit 
Afer fures qerimi 2 
NATRE

KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet