1
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Prezantues në showroom për prodhimet tona.

Kushtet:

  • Njohuri elementare në fushën elektrikës dhe sistemeve të ngrohjes.
  • Të kete Njohuri mbi programet kompjuterike
  • Te kete aftesi te mira komunikimi dhe te jete bashkepunues ne grup
  • Ti pershtatet orarit te sakte ne pune sipas shpalljes

Orari punës:

  • Hënë - Premte 09:00 - 17:00
  • Shtune 10:00 - 14:00

Lokacioni Veternik, Prishtinë

Tel: 045688488 Email: info@jakova-l.com

Shikime 5,011
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 24/03/23 (Skadon: SOT)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet