1

Shitëse (Albi Mall)

Ruaj
Office Shoes
Follow
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Office Shoes është një zinxhir ndërkombëtar dyqanesh me një imazh shumë të njohur në shitjen e markave globale të këpucëve si Lacoste, CAT, Tommy Hilfiger, Vans, Converse, Polo, Ralph Lauren, Calvin Klein, Dr Martens, New Balance, Birkenstock, Skechers, UGG, e shumë të tjera, me një cilësi të lartë e nëpërmjet një shërbimi të përkryer.

Office Shoes kërkon të punësojë

  • 1 Manaxhere dyqani dhe Shitëse.

Ju lutem dërgoni Cv-të tuaja në adresën arberesha.halilaj@gmail.com deri në datën 23.03.2023

Shikime 4,935
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 23/03/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet