1
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Walkers Food & Catering në Airport dhe Prishtina Mall konkurs për:

  • Kuzhinier/e
  • Ndihmës/e Kuzhinier/e
  • Shankist/e
  • Shërbyes/e
  • Enëlarës/e
  • Arkatar/e

Kandidatët e interesuar mund të kontaktojnë në numrat e telefonit:

049 101 501
046 666 604
049 691 090

KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet