1
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Kompania UNIKOS SH. P. K. në Pejë e cila merret me shitjen dhe distribuimin e produkteve elektrike dhe ndricimit shpall konkurs për pozite pune:

  • Shitës 2 pozita
  • Shitëse 2 pozita

Kriteret e punes:

  • Shkolla e mesme (Obligative)
  • Mosha e preferuar 25-35 vjeqare

Për poziten Shitës është obligative:

  • Patent Shoferi (kategoria B)

Të interesuarit mund të dërgojnë CV në email: unikos.ks@gmail.com

Ose të lajmërohen direkt në lokalin tonë : Zona Industriale M9, te rrethi i ETC-së 

Numri kontaktues 044-251-891/044-139-268

 

 

Shikime 5,984
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 22/03/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Pejë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet