Ministria e Diasporës dhe Investimeve Strategjike
Zyrtar ndërlidhës me shoqata dhe organizime tjera në QKD dhe Mërgatë në Turqi
Shpërndaje
Shikime 988
Kategoria Të tjera
Skadon 1 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
info@kosovajob.com | 045 11 14 14
FOLLOW US