Global Work & Training Agency
Edukatore në Amerikë
Shpërndaje
	 	 
DËSHIRONI TE PUNONI SI EDUKATORE NË AMERIKË ?!

Global Work & Training Agency ofron kete mundësi përmes programit Au Pair.

Programi Au Pair (Edukatore në Amerikë) është një program shkëmbimi arsimor dhe kulturor i projektuar për t’u dhënë shtetasve të huaj një mundësi të madhe për të jetuar me një familje pritëse amerikane dhe të marrin pjesë drejtpërdrejt në jetën, shtëpinë dhe shoqërinë e tyre.

Për tu konsideruar për programin Au Pair USA, kandidatët duhët të parakualifikohen.

Për t’u  parakualifikuar vizitoni zyrën tonë që gjendet: Sheshi "Zahir Pajaziti", mbi lokalin "Matisse", Kati i III-të, Nr 10. Për informacione te përgjithëshme na kontaktoni në numrat e telefonit: +383 (0)49 485 963 ; +383 (0)49 238 047; apo na kontaktoni ne rrjetet sociale @globalworkandtrainingagency

  • Fito pagë vjetore prej mbi $10,000 për një vitë,
  • Përfito diplomë arsimore (trajnime $500 deri $1,000),
  • Pushime në Amerikë (all inclusive),
  • Mundësi vazhdimi të programit për 12 muaj te tjerë.

Ju mirëpresim!

TAGS: Global Work & Training AgencyPrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 1104
Kategoria
Skadon 24 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
info@kosovajob.com | 045 11 14 14
FOLLOW US