1
PREMIUM PLUS
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Kompania Euro PASULI me seli ne Prizren shpall konkurs pune per Poziten -  Shites

Kategoria: Shites (gjinia mashkull)

Lokacioni: Prizren 

Detyrat dhe pergjegjsit:

  • Ndjek shitjen qe ne momentin e ardhjes se klientit 
  • Informon klientet per produkte
  • Pershtat nevojat e klientit sipas kerkeses se produkteve 
  • Ndihmon bartjen e mallit nga dyqani deri ne veturen e klientit 
  • Merret me zevendsimin e artikujve qe mungojne ne dyqan

Kushtet:

  • Aftesi te mira komunikimi
  • Te jete i motivuar per te punuar
  • Mosha 18-40

Mirepresim te gjithe kanditatet e interesuar te lajmrohen ne numer telefoni 

044129564

ose ne email adresen 

fatipasuli99@gmail.com

Shikime 6,387
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 04/03/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prizren
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet