1
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Ne jemi në kërkim të një Customer Support Specialist për të asistuar klientat tonë me problemet teknike gjatë përdorimit të sistemeve të ndryshme të kompanisë.

Përgjegjësit:

 • Komunikimi në mënyrë cilësore dhe profesionale me klientët
 • Identifikimi i nevojave të klientit ne përdorimin e produkteve
 • Analizimin dhe raportimin e problematikave me produktin
 • Bashkëpunim me ekipen në zgjidhjen e kërkesave
 • Informimi i klientit per funksionet e reja te produktit
 • Komunikimi me klientin për verifikimin e zgjidhjes së problemeve

Kriteret e nevojshme:

 • Diplomë Universitare (e preferuar në Ekonomik, Administrim Biznesi ose të ngjajshme)
 • Aftësi të shquara komunikimi, organizative dhe analitike
 • Eksperience në komunikimin me klienta
 • Aftësi përdorimi të programeve për support remote
 • Aftësi përdorimi të programe kontabiliteti apo ERP
 • I/e përkushtuar dhe motivuar për sukses

Të interesuarit të dërgojnë CV-në ne emailin: Info@kubit-ks.com me subjektin CSS0223 – (Emri juaj këtu)

Shikime 7,130
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 03/03/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet