1
PREMIUM PLUS

Praktikant (4), Instaler i sistemeve të sigurisë (2), Depoist (1)

Ruaj
Pro4 SHPK
Follow
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Praktikant, Instaler i sistemeve të sigurisë, Depoist

PRO 4 është kompani e specializuar në shitjen e sistemeve të sigurisë, shërbimet e instalimit dhe mirëmbajtjes, si dhe produkteve të tjera në sektorin e IT.

PRO 4 shpall konkurs - vende të lira pune për pozitat:

  • PRAKTIKANT (me pagë të rregullt), me mundësi punësimi, në instalimin e sistemeve të sigurisë. (4)
  • INSTALER i sistemeve të sigurisë (të ketë përvojë pune me sisteme të sigurisë). (2)
  • DEPOIST – të menaxhoj depon (1)

Lokacioni:  PRISHTINË

Ne ofrojmë:

  • Ambient dinamik të punës,
  • Mundësi reale të zhvillimit profesional,
  • Njohje të teknologjive të ndryshme, dhe
  • Pagë konkurruese.

Të interesuarit mund ta dërgojnë CV-në e tyre në: info@pro4ks.com apo në zyrat tona,
Adresa: Tahir Zajmi, 64, Prishtinë.

Afati për aplikim deri me datë: 26.02.2023

Për informatën tuaj, vetëm kandidatët e përzgjedhur do të kontaktohen për intervistë.

Shikime 7,118
Kategoria
Skadon 26/02/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet