1
PREMIUM PLUS
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Mjekrra hap konkurs per:

  • Agjente e Shitjes

Detyrat dhe Përgjegjësitë:

  • Komunikon me klienta - permes kompjuterit.
  • Therret klientat per te prezantuar oferta
  • Puna behet prej zyres me telefon/kompjuter
  • Paketimi/Regjistrimi i produkteve per post

Kandidatët e interesuar mund te aplikojnë përmes email:

contact@mjekrra.com

Shikime 7,541
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 24/02/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet