1
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

EGZONA KRASNIQI SHPK shpallë konkurs pune për poziten:

Shitëse (2)

Lokacioni: Albi Mall

Të interesuarat mund të dërgojnë CV në email: egzonahandmade@gmail.com 

Shikime 5,743
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 24/02/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet