PREMIUM PLUS

Interior Designer (2)

Elba Home
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Elba Home shpallë konkurs për: 

INTERIOR DESIGNER

  • Të ketë diplomë universitare në fushat e Arkitekturës(e preferueshme).
  • Të ketë njohuri në programet e Arkitekturës.
  • Të ketë njohuri në planifikimin e hapësirës.
  • Të jetë i/e aftë të punojë i/e pavarur dhe punë grupore.

Të interesuarit mund të kontaktojnë përmes email-it: arban.vokshi12@gmail.com
ose përmes numrit kontaktues: +38349505472

Lokacioni: Pejë

Shikime 1,025
Kategoria Arkitekturë
Skadon 22/02/23 (26 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Pejë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management