1
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Digiteyez Marketing Agency eshte ne rritje dhe kerkim te nje Social Media Manager

Nese je kreativ/e

  • Krijimi, mirëmbajtja dhe menaxhimi i postimeve
  • Krijimi i kalendarit të postimeve dhe menaxhimi i tij
  • Planifikimi dhe ekzekutimi i buxhetit promovues per promocione sipas kërkesave (Sponsor, boost)
  • Komunikimi i përditshëm me klient dhe pranimi i kerkesave

 

Cka duhesh me dijtë?

  • Ke dijeni me shkru rrjedhshëm Shqip dhe Anglisht
  • Komunikim te qartë me klient qe të kuptohen kërkesat
  • Menaxhimi i kalendarit te postimeve dhe aktivitete rreth mediave social
  • Krijim dhe menaxhim i kampanjave te mediave sociale dhe raportet mujore

 

Qysh vazhdojme tash?
- Na e dergon nje CV në: info@digiteyez.com ose ne mediat sociale

Shikime 2,449
Kategoria Marketing, Reklamim & PR
Skadon 22/02/23 (18 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management