1
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

info@nallan.eu

Shikime 3,436
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 03/02/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Ferizaj
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet