Massa Restaurant

Kamarier

	 	 

Massa Restaurant shpall konkurs për: 

 Kamarier

Detyrat dhe përgjegjësitë:

  • Përpikmëri, mirësjellje dhe kujdes ndaj klientëve
  • Aftësi të mira komunikimi me klientë
  • Përvojë pune si kamarier

Të interesuarit mund të dërgojnë CV në email-in massa-restaurant@hotmail.com ose të lajmrohen në nr e telefonit: 045 404 505.

TAGS: Massa RestaurantPrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 1673
Kategoria Hoteleri
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC