Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit

Zyrtar për Trashëgimi dhe Monumente të Infrastrukturës Rrugore

	 	 

TAGS: Ministria e Kulturës, Rinisë dhe SportitPrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 1561
Kategoria Të tjera
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC