1
PREMIUM

Kamarier/e, Ndihmës/e Shankist/e, Ndihmës/e Kuzhinier/e

Ruaj
Salt Bistro
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
Salt Bistro shpallë konkurs për këto pozita pune:
  • Kamarier/e
  • Ndihmës/e Shankist/e
  • Ndihmës/e Kuzhinier/e

Kërkesat:

  • Njohuri elementare në lëminë perkatese;
  • I/e  përgjegjshëm/e, komunikues/e dhe bashkëpunues/e;

Të interesuarit/at të dergojne CV-në në këtë email adrese: redona.a@outlook.com apo te kontaktojne ne numrin e telefonit 044 985 582

Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 17/02/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Fushë Kosovë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet