PREMIUM PLUS

Menaxher/e për Operativë & Logjistikë

Elen
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

 

Vitin e fillojmë mbarë edhe me vende të reja pune 

Ne po rritemi me projekte të reja dhe po kërkojnë një Menaxher/e për Operativë & Logjistikë!

Afati për aplikim është deri me 27 Janar e CV-në e dërgoni në info@elen-ks.com

 

#punë #energji #solare #rritje

 

Shikime 2,780
Kategoria Menaxhment
Skadon 27/01/23 (Skadon: SOT)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management