Librex

Agjent/e Tregtar/e

	 	 
LIBREX HOLDING
Me seli në Kosovë
 
Kërkon agjent/e tregtare për rajonet:
Prishtinë,
Fushë Kosovë,
Lipjan,
Shtime,
Ferizaj,
Kaçanik,
Hani Elezit,
Viti
 
Jeni mërzitur nga punët e zakonshme? 
Jeni lodhur nga rutina e përditshmërise në punën tuaj? 
Po kërkoni një punë të re, atraktive një punë me orar fleksibil, një pune ku jeni i lirë të bëni më se miri atë qe dikund tjeter nuk keni hapsirë në fushën e shitjes dhe marketingut?
Një punë ku perveç punës çdo ditë mësoni gjëra të reja permes seminareve brenda dhe jasht vendit. 
Nëse po... e gjitha çfar duhet është të jeni të moshës 18 vjeç e tutje, të keni patent shofer dhe makine.
Dërgoni CV-te tuaja në email adresen: punesohutani.ks@gmail.com
Afati i fundit per aplikim: 22, Maj 2019
Shikime 1718
Kategoria Shitje
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC