1
PREMIUM PLUS
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Inter Çadra shpall konkurs per vende pune për

  • Saldues
  • Monter
  • Xhamprerës

Kërkohen punëtore me dhe pa përvojë pune!

Të interesuarit mund të lajmërohen në numrin:

+ 383 43 882 099

Adresa: Magjistralja, Kryqi i QMI-se afer Prishtina mall 
Te rrethi i QMI-së.

KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management