Agjent Ambulantiv (M) (2), Komercialiste (F)

Swiss Food's
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Swiss Group shpk me brendin e saj Swiss Food’s kerkon;

2 Agjent ambullantiv (M)
1 Komercialiste (F)
 
Kompania ofron kushte te mira pune, trajnime ne shitje dhe prezantim te produktit
 
Kriteret qe duhet plotsohen nga kandidati;
  • Preferohet vendbanimi Fushe Kosove,Prishtine,Lipjan
  • Pervoje pune ne shitje ose prezantim
  • Te jete komunikativ 
  • Patent shofer B
Per te aplikuar dergoni shenimet personale ne numrin +38349777233 (viber)

Shikime 1,871
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 30/01/23 (3 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management