1

Shitës/e, Sektorist/e

Ruaj
Mikena Fruits
Follow
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Mikena Fruits hap konkurs për

Shitës/e  dhe  Sektorist/e për Markete Ushqimore në Prishtinë (Mati 1)

 

  • Të jetë i/e komunikueshëm, entuziast/e dhe i/e përkushtuar.
  • Shërbim të mirë ndaj klientit.
  • I/e aftë të punojë nën presion dhe të punoj në grup
  • Preferohet me eksperiencë të mëparshme në shitje.

Mënyra e aplikimit:

Të interesuarit të dërgojn CV-në në adresen e email-it: mikenafruits@gmail.com

Shikime 10,378
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 25/03/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet