1
PREMIUM

Ndihmës Shankist, Ndihmës Kamarier, Ndihmës Kuzhine, Delivery, Kamarier, Shankist

Ruaj
Pano Pizza
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Pano Pizza shpall konkurs per keto vende te lira te punes:

Ndihmës Shankist

Ndihmës Kamarier

Ndihmës Kuzhine

Delivery

Kamarier

Shankist

 

Kemi nevoje për bashkëpunëtor serioz dhe të vullnetshëm për pune (edhe parttime mund te kontaktojnë) 

Te gjithe ata qe jane te vullnetshem per pune dhe e bejne me dashuri punen ju lutem te na kontaktojne ne numrat tane te telefonit: 043857855; 048868686 (Whatsapp & Viber)

Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 12/02/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet