Qendra “Dante”

Mësimdhënës/e të gjuhës italiane

	 	 

Qendra e gjuhës dhe kulturës italiane “Dante”

Përshkrimi i punës

Qendra e gjuhës dhe kulturës italiane “ Dante” shpallë konkurs për:

  • Një mësimdhënës/e të gjuhës italiane.

Kualifikimet

  • Të ketë të përfunduar fakultetin e gjuhës italiane,
  • Së paku një vit përvojë pune në mësimdhënie,
  • Të zotërojë shkathtësi të shkëlqyera komunikimi,
  • Të ketë ndjekur trajnime shtesë nga fusha përkatëse,
  • Referenca nga punëdhënësit paraprak.

Kandidatët e përzgjedhur do t’i nënshtrohen testit me shkrim dhe intervistimit.

Konkursi është i hapur deri me datën 30.05.2019.

Të gjithë të interesuarit mund t’i dërgojnë CV-të, letrën e motivimit,referencat si dhe të gjitha dokumentet përcjellëse, në: info.centrodante@gmail.com.

Rr. Rexhep Luci, Prishtinë-Kosovë.

Mob: 049/ 111-080

fb.com/qendradante

TAGS: Qendra DantePrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 1504
Kategoria Edukim
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
Koronavirus - Live
1032
të infektuar
a
789
të shëruar
a
29
të vdekur
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC