Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Gëzimi Shpk shpallë konkurs për :

                                     Arkatare

Kualifikimet:

  • Të ketë të perfunduar Fakultetin Ekonomik

Aplikimi bëhet duke dërguar CV në email adresën shkelzen@gezimi.biz

Shikime 2,850
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 10/02/23 (14 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Gjilan
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management