PREMIUM PLUS

Call Agent (Gjuhë Spanjolle)

Green Marketing
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Green Marketing po kërkon Operator/e për Call Center të gjuhës Spanjolle 

Kualifikimet/Kërkesat:

  • Njohje të Gjuhës Spanjolle
  • Shkathësi komunikimi
  • Eksperienca në shitje përbën avantazh
  • Fleksibilitet dhe punë në grup
  • Energjetik dhe te motivuar

Çka përfitoni ju ?

  • Pagë bazë + bonuse extra
  • Mundësi zhvillimi professional
  • Ambient i këndshëm dhe shoqëror
  • Kontrate Pune

Orari i punës:

E Hënë – E Premte 10:00-19:00

Prishtine

Kontakt:

Email: support@greenmarketingks.com

Telefon/Whatsapp/Viber: +383 43 791 871

Website: www.greenks.co

Shikime 3,187
Kategoria Telekomunikim
Skadon 10/02/23 (14 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management