PREMIUM

Kuzhinier, Ndihmës Kuzhiner

Aurora Group
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
Aurora Group hap konkurse pune për këto pozita:
  • Kuzhinier (550-600)
  • Ndihmës Kuzhiner (350-400)
    (Paga varion nga eksperienca dhe efiqienca ne punë)

Numri kontaktues për të interesuarit: 045 560 570

Shikime 3,338
Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 09/02/23 (14 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management