Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Agjensioni Turistik Aurora shpall konkurs per:

Agjente e Shitjes se aviobiletave dhe aranzhmaneve turistike

Obligative:
  • Te kete njohuri ne te shkruar dhe ne te folur te gjuhes angleze,
  • Te kete njohuri te mira ne perdorimin e kompjuterit,
  • Aftesi per te komunikuar me koleget dhe konsumatoret ne menyre profesionale
Preferohet:
  • Te kete njohuri ne gjuhen Turke
  • Eksperience pune ne agjensione turistike
Aplikacionet dergoni ne:

+38345261483 viber
+38349886600 whatsapp

Agjensioni gjendet tek rruga B ne Prishtine

Shikime 3,404
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 09/02/23 (13 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management