1
PREMIUM

Pizzaman/Kuzhinier (m/f), Asistent/e Kuzhine, Kamarier/e, Shankist/e

Ruaj
Pizza House
Follow
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Pizza House L.L.C eshte ne kerkim per antar ekipi ne pozitat si vijon: 

Pizzaman/Kuzhinier M/F 
Ass.Kuzhine M/F 
Kamarier M/F 
Shankist M/F 
 
Per pozitat e lartecekura kerkohen antar me pervoje pune dhe te motivuar per pune, ofrojme kushte konkurruese ne treg. 
 
Te interesuarit mund te na shkruani ne: 
pizzahouse.pr@gmail.com 
046/526-526 (nga ora 10:00-16:00) 

Shikime 5,595
Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 09/02/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet