Mirëmbajtëse, Kuzhiniere

Bitex German Technology
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Bitex sh.p.k  shpall konkurs per pozitat:

(1) Mirembajtese dhe (1) Kuzhiniere. 
 
Perparesi kane personat te cilet kane pervoje pune ne fushen e caktuar dhe gjithashtu personat te cilet jetojne ne rrethine te Vragolise apo Fushe Kosoves. 
 
Te gjithe te interesuarit mund te lajmerohen ne +38345201300.
 

Shikime 3,325
Kategoria Punë të Përgjithshme
Skadon 08/02/23 (12 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Fushë Kosovë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management