1
PREMIUM PLUS

Agjente Shitëse (3), Punëtor në Fabrikë (5)

Ruaj
City Sa
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
Kërkojmë punëtore ne keto kategori:

1. Agjente Shitëse (3) (F)
2. Punëtor në fabrik (5) (F/M)
 
Kushtet e punës:
  • Full time (Punë me orar te plot )
  • Për poziten 1 Shtune/Diele PUSHIM.
  • Për pozitat 1 nevoitet Patent shoferi dhe mosha +20 vjet
Informatat e tjera rreth punes mund ti merrni ne interviste
Intervista mbahet cdo dit pune prej ores
9:00 deri oren 17:00
Numri i kontaktit eshte vetem per gjetjen e lokacionit ne rast se nuk mund ta gjeni ne google maps :
0493 400 00
049 761 601
Lokacioni Ku mbahet konkursi :
Zona Industriale Fushë Kosovë (Miradi e poshtme) 
Lokacioni me Google Maps:
_____________________________________________________
(City.Sa) eshte nje Kompani 21 vjeçare me më shumë se 1500 artikuj. City.Sa merret me prodhime Vendore Me më shumë se 1200 produkte vendore të ndryshme 

 

Kategoria Punë të Përgjithshme
Skadon 04/02/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet